معرفی دو وبلاگ برای هزاران ختم قرآن کریم به نیت سلامتی و تعجیل در فرج حضرت امام

معرفی دو وبلاگ برای هزاران ختم قرآن کریم به نیت سلامتی

و تعجیل در فرج حضرت امام زمان عج

 

 وبلاگ اول برای ثبت نام :

http://www.helal.ir/helal/index.php

....................................

وبلاگ دوم برای ثبت نام :

 

آغاز دهمین دوره طرح بزرگ قرآنی ،مهدوی ختم قرآن کریم

رادیو قرآن دهمین دوره طرح بزرگ قرآنی،مهدوی ختم قرآن کریم را به نیت سلامت،صحت و تعجیل در فرج حضرت بقیه ا... العظم سه شنبه 22 تیرماه همزمان با اول شعبان المعظم آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی رادیو قرآن، این طرح جامع با همکاری نهاد های قرآنی ازجمله کانون فرهنگی وهنری مساجد،سازمان بسیج،ستاد کل نیروهای مسلح و واحد های تابعه آن برگزارمی شود.

 

بنابراین گزارش،علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 8 صبح تا 8 شب با انتخاب جزء های قرآن به دلخواه و حداقل 1جزء قرآن کریم در ثبت نام تلفنی از طریق شماره تماس های 55938124،55950921 با آستان حضرت عبدالعظیم حسنی ، ثبت نام اینترنتی ازطریق مراجعه به سایت رادیو قرآن به آدرس www.radioquran.ir و نیز ارسال جزءهای خود به سامانه پیامکی به شماره 30000114 در این طرح شرکت کنند.

همچنین برای شرکت و ثبت نام حضوری دراین طرح افراد می توانند با مراجعه به غرفه نور رادیو قرآن در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی مراجعه کنند.

لازم به ذکراست،مراسم اختتامیه طرح بزرگ قرآنی،مهدوی ختم قرآن کریم عصر نیمه شعبان درآستان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) ومراسم های جانبی آن همزمان درسایرنقاط کشورازجمله آستان قدس رضوی(ع)،مسجد مقدس جمکران،آستان احمدیه و محمدی در شیراز،آستان هلال بن علی (ع) درآران و بیدگل و نیزآستان امام زاده صالح(ع) تهران برگزار می شود.

 

مراسم اختتامیه این طرح از ساعت 18:30 الی 20:30 با قرائت آخرین صفحات و آیات قرآن به صورت نمادین وهمچنین تجلیل از برخی ازفعالان قرآنی دراین عرصه درآستان عبدالعظیم حسنی (ع)انجام می شود.

http://www.radioquran.ir/news_detail.php?ProdID=95242

 

http://valasr14.persianblog.ir

 

 

  
نویسنده : ن.غ ; ساعت ۸:۳۳ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳٠ تیر ،۱۳۸٩