ملاقات رهبری با امام زمان عج

http://www.entezar-mahdi313.blogfa.com

ملاقات رهبری با امام زمان

با سلام

دوستان عزیز تا حالا با خودتون فکر کرده بودید که نسبت رهبر انقلاب که عنوان ولی امر مسلمین را به همراه دارد و او را نائب امام زمان (عج) می نامند با حضرت مهدی (عج) چیست؟؟

یعنی جدای از ارتباط معنوی که باید برقرار کنند با همدیگر آیا ارتباط فیزیکی و ملاقات رو در رو هم باید داشته باشند ؟؟

و در صورت مثبت بودن آیا چنین امری صورت گرفته است؟؟

در بین برخی از مطالب به این مطلب از عارف واصل دورانمان حضرت آیت الله سید رضا بهاء الدینی برخوردم که جوابگوی این پرسش ماست

برای همین هم این مطلب رو در این تاپیک برای آنانی که دلشون منور به ایمان محمدی (ص) و علوی (ع) گشته قرار می دهم تا همگی استفاده ببرید

درضمن دراین رابطه اگر مطلبی هم داشتید ماها را بی بهره نذارید 

حاج آقا دکتر محمدی  به بیان خاطره‌ای به نقل از حاج آقا «صدیقی» (سخنران معروف و از شاگردان آیت‌الله بهاءالدینی) پرداخت و گفت:

صدیقی به حضرت آیت‌الله بهاءالدین گفت ، آقای من سفر حج را در پیش دارم شما سفارشی ، دعایی ، درخواستی ندارید

و

 آقای بهاءالدین فرمودند: من یک دعایی دارم ؛ در کوچه  بنی‌هاشم همان جایی که مادرم حضرت فاطمه را سیلی زدند شما بروید و از خدا بخواهید که دعای من مستجاب شود ، همین.

و من به  مدینه رفتم . اما سفارش آقا را فراموش کردم و در مکه بودم که یادم آمد آقا سفارش دعا داشته‌اند دوباره به مدینه برگشتم و دعا کردم که خدایا دعای آقای بهاءالدین مستجاب شود

(از این مساله فقط خود خبر داشتم)

 وقتی به قم آمدم و خدمت آقا شرفیاب شدم آقا فرمودند ، حالا دیگر سفارش من را در مدینه فراموش می‌کنی و به مکه می‌روی و برمی‌گردی...!


من هم عذر خواستم و حسابی شرمنده شدم و بعد به آقا گفتم ، آقا دعایتان مستجاب شد .

 گفتند: بله ، خدا را شکر دعای من مستجاب شد.


بعد گفتم آقا لطف بفرمایید که اگر مانعی ندارد مضمون دعایی که داشتید را بیان کنید ، آقا نپذیرفتند و من خیلی سماجت کردم و بالاخره آقا فرمودند :

«من دعایی کردم که آیت‌الله خامنه‌ای خدمت حضرت امام زمان(عج) برسند که خدا را شکر این دعا مستجاب شد و آقا سیدعلی آقا خدمت ولی عصر رسیدند.»

منبع:

سایت زندگی زیبای رهبر

  
نویسنده : ن.غ ; ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٦ تیر ،۱۳۸٩